Book Details
| ISBN-13: | 9783848495023 |
| EAN: | 9783848495023 |
| Publisher Date: | 06 Apr 2012 |
| Height: | 225 mm |
| Language: | English |
| No of Pages: | 124 |
| Returnable: | N |
| Spine Width: | 7 mm |
| ISBN-10: | 3848495023 |
| Publisher: | Lap Lambert Academic Publishing |
| Binding: | Paperback |
| Is LeadingArticle: | Y |
| MediaMail: | Y |
| PrintOnDemand: | Y |
| Series Title: | English |
| Width: | 150 mm |