Book Details
| ISBN-13: | 9783540835769 |
| EAN: | 9783540835769 |
| Publisher Date: | 25/08/2008 |
| Height: | 167.25 mm |
| No of Pages: | 248 |
| Spine Width: | 13 mm |
| ISBN-10: | 3540835768 |
| Publisher: | Springer |
| Binding: | Paperback |
| Language: | English |
| Series Title: | English |
| Width: | 240.25 mm |