Book Details
| ISBN-13: | 9781531620745 |
| EAN: | 9781531620745 |
| Publisher Date: | 29/06/2004 |
| Height: | 240 mm |
| No of Pages: | 130 |
| Spine Width: | 10 mm |
| ISBN-10: | 1531620744 |
| Publisher: | Arcadia Publishing Library Editions |
| Binding: | Hardcover |
| Language: | English |
| Series Title: | English |
| Width: | 167 mm |