Book Details
| ISBN-13: | 9781508722519 |
| EAN: | 9781508722519 |
| Publisher Date: | 03/03/2015 |
| Height: | 225 mm |
| MediaMail: | Y |
| PrintOnDemand: | Y |
| Series Title: | English |
| Width: | 150 mm |
| ISBN-10: | 150872251X |
| Publisher: | Createspace Independent Publishing Platform |
| Binding: | Paperback |
| Language: | English |
| No of Pages: | 104 |
| Returnable: | N |
| Spine Width: | 6 mm |