Book Details
| ISBN-13: | 9781612434445 |
| EAN: | 9781612434445 |
| Publisher Date: | 09/06/2015 |
| Binding: | PAPERBACK |
| Continuations: | English |
| Dewey: | 616.362 |
| Illustration: | Y |
| Language: | English |
| MediaMail: | Y |
| PrintOnDemand: | N |
| Spine Width: | 15 mm |
| Width: | 159 mm |
| ISBN-10: | 1612434444 |
| Publisher: | Ulysses Pr |
| Acedemic Level: | English |
| Book Type: | English |
| Depth: | 19 |
| Height: | 235 mm |
| Is LeadingArticle: | Y |
| LCCN: | bl2015035885 |
| No of Pages: | 184 |
| Series Title: | English |
| Sub Title: | The MD's Nutritional Plan to Eliminate Toxins, Reverse Fatty Liver Disease and Promote Good Health |