About the Book
The Pisco Book
Book Details
| ISBN-13: | 9780615426648 |
| EAN: | 9780615426648 |
| Publisher Date: | 01 Apr 2011 |
| Binding: | Paperback |
| Continuations: | English |
| Height: | 171 mm |
| Is LeadingArticle: | Y |
| MediaMail: | Y |
| PrintOnDemand: | N |
| Spine Width: | 12.75 mm |
| ISBN-10: | 0615426646 |
| Publisher: | Cleargrape Llc |
| Acedemic Level: | English |
| Book Type: | English |
| Depth: | 13 |
| Illustration: | Y |
| Language: | English |
| No of Pages: | 137 |
| Series Title: | English |
| Width: | 222 mm |