Book Details
| ISBN-13: | 9781480146914 |
| EAN: | 9781480146914 |
| Publisher Date: | 26/11/2012 |
| Dewey: | FIC |
| Language: | English |
| No of Pages: | 274 |
| Returnable: | N |
| Spine Width: | 15 mm |
| ISBN-10: | 1480146919 |
| Publisher: | Createspace Independent Publishing Platform |
| Binding: | Paperback |
| Height: | 213 mm |
| MediaMail: | Y |
| PrintOnDemand: | Y |
| Series Title: | English |
| Width: | 138 mm |