About the Book
The Unloved
Book Details
| ISBN-13: | 9789492081155 |
| EAN: | |
| Publisher Date: | 30 Apr 2015 |
| Binding: | HARDCOVER |
| Continuations: | English |
| Dewey: | 709.2 |
| Is LeadingArticle: | Y |
| MediaMail: | Y |
| PrintOnDemand: | N |
| Sub Title: | Ellen Harvey |
| ISBN-10: | 9492081156 |
| Publisher: | Cannibal Pub |
| Acedemic Level: | English |
| Book Type: | English |
| Depth: | 19 |
| Height: | 305 mm |
| Language: | English |
| No of Pages: | 131 |
| Spine Width: | 18 mm |
| Width: | 279 mm |