Book Details
| ISBN-13: | 9786133385405 |
| EAN: | 9786133385405 |
| Publisher Date: | 01/10/2010 |
| Height: | 150 mm |
| No of Pages: | 96 |
| Spine Width: | 5.75 mm |
| ISBN-10: | 6133385405 |
| Publisher: | VDM Verlag Dr. Mueller AG & Co. Kg |
| Binding: | Paperback |
| Language: | English |
| Series Title: | English |
| Width: | 225.5 mm |