About the Book
Xena Warrior Princess 1
Book Details
| ISBN-13: | 9781933305356 |
| EAN: | 9781933305356 |
| Acedemic Level: | Academic_Level |
| Book Type: | Academic_Level |
| Depth: | 6 |
| Gardner Classification Code: | F06 |
| Illustration: | Y |
| Language: | English |
| No of Pages: | 104 |
| PrintOnDemand: | N |
| Series Title: | Xena |
| Sub Title: | Contest of Pantheons |
| Width: | 159 mm |
| ISBN-10: | 1933305355 |
| Publisher: | Dynamite Entertainment |
| Binding: | Paperback |
| Continuations: | English |
| Dewey: | 741.5 |
| Height: | 254 mm |
| Illustrations: | colour illustrations |
| MediaMail: | Y |
| Pagination: | 104 pages, colour illustrations |
| Returnable: | Y |
| Spine Width: | 6 mm |
| UK Availability: | GXC |
| Year Of Publication: | 2007 |